Post

Kuvings Big Mouth B6000 Test wyciskarki

KUVINGS Whole Slow Juicer Big Mouth B6000 to nowoczesny sprzęt, który posiada bardzo dobry wałek I będzie radzić sobie skutecznie nawet z twardymi surowcami. Najważniejszym udogodnieniem urządzenia jest jego komfortowa budowa. Wsad jest szeroki i dlatego wyciskanie soków staje się łatwiejsze, ponieważ można bez problemu włożyć tam cały owoc czy warzywo. Tym samym przygotowywanie soku stanie się dla nas zdecydowanie łatwiejsze. Silnik, który ma moc na poziomie 240W to bardzo wydajny element, który sprawdzi się w tym urządzeniu doskonale. Przede wszystkim dzięki temu nie ma problemów z przerabianiem bardzo twardych surowców. Dodatkowo sprzęt nie generuje jakiegoś dużego hałasu. Można liczyć się z tym, że będzie to około 40 dB nawet w przypadku twardych surowców, dlatego urządzenie będzie można wykorzystać, bez obaw o to, że będziemy budzić swoim sokiem całą okolicę.

7 kg wagi urządzenia to gwarancja stabilności w trakcie pracy. Bardzo wygodny jest pionowo ustawiony wał, który ułatwia wyciskanie soku, ponieważ wał sam będzie pobierał te wszystkie składniki jakie w urządzeniu będziemy umieszczać. Do urządzenia przygotowany został ULTEM, który świetnie się sprawdza, ponieważ nie reaguje na kwasy a przy tym jest jednocześnie szczególnie wytrzymałym surowcem. Dodatkowo mamy również wygodny bieg wsteczny, który umożliwi nam cofanie produktów w momencie, gdy włożymy ich zbyt dużo do przerobienia. Udogodnieniem jest specjalna zatyczka w urządzeniu, która zatrzyma sok w środku i będzie można go nalewać w odpowiednim momencie gdy chcemy się napić. To ważna kwestia, na którą także warto zwracać uwagę.

Urządzenie ma również solidną wentylację, dlatego nie trzeba się obawiać przegrzania. Musimy zauważyć, że sprzęt jest przygotowany komfortowo również pod kątem jego czyszczenia. Można oczekiwać, że każdy poradzi sobie z czyszczeniem w kilka minut. Mamy specjalne akcesoria, które mogą nam to ułatwiać. To również ten czynnik, który sprawia, że można takie urządzenie określić jako szczególnie praktyczne i wygodne. Rzeczywiście można stwierdzić, że wyciskarka Kuvings to świetna propozycja dla wymagających. Każdy kto po nią sięgnie będzie zadowolony z tego urządzenia i z pewnością chętnie je wykorzysta.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz