Post

Oko i wzrok poprawiły się po 3-dniowym poście z sokiem dla tego 25-letniego mężczyzny

Od lat mam zmiany w mózgu, a także zapalenie nerwu wzrokowego wpływające na mój wzrok. Nie wspominając o alergiach zatokowych, alergiach skórnych, zmęczeniu, bólach mięśni, depresji, niepokoju i liście ciągnie się dalej.

Mam 25 lat i nie jest to życie, jakiego chciałam, a z tego powodu nie poszłam jeszcze do college'u ani nic takiego. Tak czy inaczej, mieszkam teraz z rodzicami i staram się przywrócić zdrowie na właściwe tory.

Kupiłem sokowirówkę Omega i tego samego dnia rozpocząłem 3-dniowy post sokowy. W czwartym dniu poszłam do łazienki i spojrzałam w lustro, a moje oczy wyglądały inaczej! Wyglądają czyściej i jaśniej, a ich kolor jest bardziej orzechowy niż wcześniej.

Moi rodzice powiedzieli, że biała część oczu też wygląda na bielszą. Nie wiem, moje źrenice po prostu wyglądają na bardziej zdefiniowane i błyszczące. Też miałem jakieś podwójne widzenie w peryferyjnej wizji mojego prawego oka , które było lewe od złego ataku zapalenia nerwu wzrokowego z powrotem w maju. To było minione również!

W każdym razie, jestem teraz bardziej niż czegokolwiek pewna, że mogę pomóc sobie i mojemu zdrowiu, i będę pić soki raz w miesiącu i nadal będę pić soki codziennie. Teraz chcę tylko, żeby moja wizja wróciła do normy. Statyka wzroku, zamazania, odblaski, pływające plamy i to wszystko zniknęło.

Piłem soki 2-3 razy dziennie, z buraków, marchwi, jarmużu, mniszka lekarskiego, kabaczka, selera i niektórych owoców, takich jak ananas, winogrona, pomarańcze, grejpfruty i kiwi.

oko

Żywność na poprawę wzroku

Zrób ten sok ze słodkich ziemniaków, aby poprawić wzrok

Jedz surowe organiczne nasiona dyni, aby poprawić zdrowie oczu

Domowa dyniowa latte z przyprawami, która zapobiega zwyrodnieniu oczu

Alkalizujący sok marchwiowo-dyniowy dla doskonałego zdrowia oczu

Jak wycisnąć sok z gorzkiej dyni dla lepszego wzroku?

Zapobiegaj uszkodzeniom oczu dzięki sokowi z mieszanki jagód o silnych właściwościach antyoksydacyjnych

Soki z 2 składników dla utrzymania doskonałego zdrowia oczu

Jak Używać Oleju Rycynowego Aby Rozpuścić Zaćmę I Uzyskać Doskonałą Wizję

Czytaj dalej na: http://centrumwitalnosci.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz