Post

Angel Juicer 8500S - Test wyciskarki

​Do wielkich zalet urządzenia Angel Juicer 8500s należy zaliczyć jego wyjątkową efektywność. Główna zmiana jaka się pojawiła to przede wszystkim stal chirurgiczna, z której sprzęt został przygotowany. Gwarantuje ona odpowiednią sterylność ale także wpływa na to, że urządzenie nie wchodzi w reakcje z kwasami. Musimy pamiętać, że również dzięki temu będzie ono wyglądało wyjątkowo.

Nowoczesna konstrukcja i dbałość o szczegóły to elementy, które sprawiają, że ten sprzęt jest naprawdę wyjątkowy. Użytkownik dostaje w nim silnik o mocy 180W. Wydajne wyciskanie będzie nam gwarantować między innymi system oparty na dwóch ślimakowych wałkach, które przygotowywane są ze stali chirurgicznej. Taka konstrukcja będzie nam pozwalała na mielenie oraz wyciskanie praktycznie wszystkich spożywczych produktów. Można spokojnie pracować z ziołami, warzywami liściastymi, ale również z orzechami. Powolna praca wałków nie spowoduje, że urządzenie się nagrzeje. Tym samym będzie zabezpieczone tak, że sok nie utraci swoich najważniejszych witamin oraz składników mineralnych.

Angel Juicer 8500s to sprzęt, który pracuje na trzech stopniach wyciskania. dzięki takim rozwiązaniom wydajność urządzenia jest wysoka a pulpa będzie odciśnięta z soku praktycznie do sucha. Tym samym uda się pozyskać taki sok praktycznie z tych wszystkich składników, które umieścimy w urządzeniu. Bezpieczeństwo pracy w urządzeniu gwarantowane jest przez specjalne bezpieczniki, które zdecydował się umieścić twórca. Dzięki temu mamy pewność, że sprzęt w momencie, gdyby miał się przegrzać będzie się mógł wyłączyć i nic złego się nie wydarzy. Mocna obudowa ze stali odporna będzie na korozje i zabrudzenia.

Wyciskarka jest warta uwagi ze względu na swoją wyjątkową konstrukcję jak i też niesamowitą jakość soku, który będzie się z niej wydostawał. Każdy kto się na nią zdecyduje bez wątpienia będzie zadowolony z tego co producent zdołał przygotować i jak mocno postarał się o jakość tego urządzenia, które wprowadził do swojej oferty. Widać, że gdy chodzi o wyciskarki jest to półka premium i te przygotowywane propozycje spełnią oczekiwania wymagających klientów, którzy szukają dla siebie urządzenia, które będzie się sprawdzać doskonale.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz