Post

Jak używać srebra koloidalnego, aby wyleczyć infekcje oczu w ciągu nocy!

Infekcje oczu mogą być wywołane przez bakterie, wirusy, grzyby, alergie lub jakiekolwiek inne czynniki drażniące, które wdzierają się do jakiejkolwiek części gałki ocznej lub jej okolic. Osoby, które noszą soczewki kontaktowe są bardziej narażone na infekcje oczu ze względu na zmniejszoną ilość tlenu docierającego do rogówki, a także gromadzenie się bakterii lub grzybów, gdy soczewki nie są odpowiednio czyszczone i dezynfekowane.

Infekcja oka może najczęściej powodować swędzenie, łzawienie, opuchliznę i zaczerwienienie oczu. W cięższych infekcjach może pojawić się strupienie i wydzielina.

Gdy infekcja oka zaatakuje gruczoły łzowe oka, może to spowodować stan zapalny i zablokować odpływ łez z oka. Poważniejsze infekcje oczu, jeśli nie są leczone, mogą prowadzić do utraty wzroku.

4 powszechne infekcje oczu wywołane przez bakterie lub wirusy

1. Zapalenie spojówek (a.k.a. Różowe oczy)

Zapalenie spojówek to stan zapalny lub obrzęk spojówki. Spojówka jest cienką, przezroczystą warstwą tkanki, która pokrywa wewnętrzną powierzchnię powieki i białą część oka.

To zakażenie oka, znane również jako "różowe oko", może mieć podłoże wirusowe lub bakteryjne, może też rozwinąć się w wyniku reakcji alergicznej na czynniki drażniące, takie jak pyłki, dym, chlor w basenach, syntetyczne kosmetyki lub soczewki kontaktowe.

Różowe oko bardzo często występuje u dzieci, które są bardzo zaraźliwe. Łatwo rozprzestrzenia się poprzez kontakt ręka w rękę z rękami, które miały kontakt z wirusem zakaźnym. Wirusowe zapalenie spojówek może nawet rozprzestrzeniać się poprzez kichanie i kaszel.

Niektóre z objawów zapalenia spojówek to: Różowe przebarwienie do białego w oku (oczach), swędzenie lub uczucie pieczenia w oku (oczach), nadmierne łzawienie, opuchnięte powieki, zwiększona wrażliwość na światło, a w poważniejszych infekcjach - upławy.

2. Zapalenie rogówki (a.k.a. Corneal Infection)

Zapalenie rogówki to termin medyczny oznaczający stan zapalny rogówki. Rogówka jest najbardziej zewnętrzną soczewką oka, która pokrywa tęczówkę, źrenicę i komorę przednią. Funkcjonuje ona jak okno, które kontroluje i skupia wejście światła do oka, odpowiadając za około dwie trzecie całkowitej zdolności skupiającej oka.

Zakażenia gronkowcami lub paciorkowcami mogą wystąpić, gdy oko wejdzie w kontakt z zanieczyszczonymi przedmiotami lub gdy zostanie złapane od innej zakażonej osoby. Infekcje te są bolesne i powodują, że oczy stają się czerwone, a widzenie zamazane. Może nawet dojść do ślepoty, jeśli infekcja pozostanie nieleczona.

oko

3. Stye (guzek na powiece)

Strzykwa (a.k.a. hordeolum) to mały, bolesny guzek, który rośnie na wewnętrznej lub zewnętrznej stronie powieki. Powodowana przez bakterię gronkowca, ta infekcja oka może trwać kilka dni, zanim pęknie i się zagoi. Wcześniej, w zależności od lokalizacji, stygus może być wypełniony ropą i powodować czerwony i bolesny obrzęk.

4. Blepharitis

Zapalenie brzegów powiek to stan zapalny powiek spowodowany zatkaniem gruczołów łojowych znajdujących się u nasady rzęs. Ta infekcja oka jest często stanem przewlekłym, który może stać się niewygodny. Na szczęście nie jest ona zaraźliwa i nie powoduje trwałego uszkodzenia wzroku.

Niektóre z objawów zapalenia brzegów powiek to: łzawienie, zaczerwienienie oczu, uczucie pieczenia lub kłucia w oczach, swędzenie powiek, tworzenie się strupów, tłustość i sklejanie się powiek, wrażliwość na światło, a nawet utrata rzęs.

Konwencjonalne leczenie zakażeń oczu

Wiele wspólnych infekcji oczu będzie wyjaśnić na własną rękę, ale to zwykle trwa dni, z dużo bólu i dyskomfortu.

Lekarze często leczą infekcje oczu za pomocą antybiotykowych kropli do oczu na receptę, maści lub kompresów. W niektórych ciężkich przypadkach mogą być również przepisane przeciwwirusowe krople do oczu lub steroidowe krople do oczu.

Według artykułu na Drugs.com o badaniu na temat antybiotyków do oczu:

"Badanie wykazało, że stała ekspozycja na niektóre antybiotyki (fluorochinolony i azytromycynę) była związana z rozwojem bakterii opornych na leki, znanych jako gronkowce koagulazoujemne (CNS). Konkretnie, 81,8 procent próbek CNS pobranych z leczonych oczu okazało się opornych na co najmniej trzy antybiotyki, a 67,5 procent okazało się opornych na co najmniej pięć antybiotyków."

To więcej niż osiem na każde 10 testowanych osób - co jest więcej niż wystarczająco dobry powód, aby ograniczyć, jak to tylko możliwe, stosowanie antybiotyków do zapobiegania infekcjom oczu.

A może by tak zaoszczędzić na wycieczce do lekarza i uniknąć tych szkodliwych antybiotyków i sterydowych kropli do oczu?

Jak srebro koloidalne może leczyć infekcje oczu?

Srebro koloidalne jest potężne, by powstrzymać każdą infekcję, a jednocześnie jest łagodne dla zdrowych komórek. Srebro koloidalne niszczy ścianę komórkową patogenów (szkodliwych mikrobów) poprzez katalityczne utlenianie.

Następnie wnika do wnętrza komórki i łączy się z DNA patogenu, uniemożliwiając mu replikację. Bez replikacji, infekcja zostaje zahamowana i nie może się rozprzestrzeniać.

Według Roberta Younga, autora książki "Cud pH

Według dr Roberta O. Younga, autora bestsellerowej książki The pH Miracle, srebro koloidalne działa wspaniale zarówno na problemy z oczami, jak i uszami. Stwierdza on:

"Problemy z oczami lub uszami, w tym zaćma, jaskra, zaczerwienienie, niewyraźne widzenie, słaby wzrok, dzwonienie w uszach, bóle uszu, bolesność lub obrzęk uszu, uszkodzenie błony bębenkowej, twardość słuchu i (w rzadkich przypadkach) utrata słuchu: Stosować 1 kroplę srebra koloidalnego miejscowo (bezpośrednio do oka lub ucha) 3 razy dziennie."

Jak skuteczne jest srebro koloidalne na infekcje oczu?

W zależności od stopnia zaawansowania infekcji oka, właściwe użycie srebra koloidalnego może usunąć infekcję w ciągu dnia lub dwóch. Wiele osób, które stosowały srebro koloidalne na infekcje oczu lub inne infekcje, były zdumione i donosiły, jak szybko srebro mogło powstrzymać infekcje.

Przeczytaj: 30+ sposobów na wykorzystanie srebra koloidalnego dla Twojego zdrowia, zwierząt domowych i wokół domu.

Jak używać srebra koloidalnego, by wyleczyć infekcje oczu?

Przy każdej z wyżej wymienionych infekcji oczu, możesz użyć srebra koloidalnego jako kropli do oczu, zamiast antybiotykowych kropli do oczu na receptę. Jeśli masz infekcję, która nie została wymieniona powyżej, nie ma nic złego w wypróbowaniu srebra koloidalnego, ponieważ odnotowano, że leczy ono każdy rodzaj infekcji.

Wprowadź kilka kropli srebra koloidalnego do każdego zainfekowanego oka co godzinę. Jeśli jest to ciężka infekcja z wydzieliną lub ropą, możesz użyć kieliszka do przemywania oczu i napełnić go srebrem koloidalnym, aby oczyścić zainfekowane oko. Wyrzuć zużyte srebro i użyj świeżego srebra do drugiego oka. Rób to co godzinę i zobacz jak szybko infekcja ustępuje!

Jeśli infekcja oka jest uporczywa, wykonaj powyższe krople/płukanie oka co godzinę, a następnie weź jedną łyżeczkę srebra koloidalnego (lub jedną kroplę) pod język, pozostaw na 30 sekund, a następnie połknij. Rób to trzy razy dziennie.

Jest to bezpieczna marka, której ufamy i która otrzymała od nas pozytywne opinie: Sovereign Bio-Active Silver Hydrosol for Immune Support (10ppm).

Ostrożnie: Nie używaj oleju rycynowego do oczu, jeśli masz infekcję oczu.

Co to jest srebro koloidalne i gdzie można je dostać?

Srebro koloidalne jest czystą, w pełni naturalną substancją składającą się z submikroskopijnych skupisk srebra, utrzymywanych w zawiesinie czystej, zjonizowanej wody dzięki niewielkiemu ładunkowi elektrycznemu umieszczonemu na każdej cząsteczce.

Srebro koloidalne jest silnym, naturalnym antybiotykiem. Jest najbardziej użyteczną formą najskuteczniejszego ze znanych zabójców chorób, zarazków, wirusów i grzybów. Stwierdzono, że jest zarówno środkiem leczniczym, jak i zapobiegawczym w przypadku przeziębienia, grypy, wszelkich infekcji i fermentacji spowodowanych przez bakterie, grzyby lub wirusy, zwłaszcza gronkowca i paciorkowca, które często występują w stanach chorobowych.

Zanotowano, że szybko łagodzi stany zapalne i sprzyja szybszemu gojeniu. Organizm potrzebuje srebra koloidalnego do zwalczania organizmów chorobotwórczych i wspomagania gojenia. Przyjmowane codziennie, srebro koloidalne zapewnia drugi system immunologiczny, co skutkuje większą energią, witalnością, wigorem, relaksem, szybszym gojeniem i zmniejszeniem ilości toksyn w organizmie.

Antybiotyk na receptę zabija średnio 6 różnych organizmów chorobotwórczych, ale wiadomo, że srebro koloidalne zabija ponad 650 chorób bez żadnych szkodliwych skutków ubocznych czy toksyczności.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz